Svadba v Las Vegas

apr 28, 2013 No Comments by

Svadba v Las Vegas, v štáte Nevada v USA je veľmi obľúbená nie len pre jej cenovú dostupnosť, ale i pre ľahkosť vybavenia všetkých potrebných dokumentov.

Las Vegas už desaťročia svojou legislatívou láka tisíce „svadobčanov“ ročne, aby práve tu uzavreli manželstvo a užili si svadobnú cestu. Po hazarde a hotelových službách je to jeden z top biznisov tejto lokality. V ponuke sú desiatky svadobných kaplniek, od úplne obyčajných po luxusne zariadené. Svadba však nemusí byť len v kaplnke. Možnosti sú tu doslova neobmedzené.

foto 13Svadba môže byť v aute, cez „drive-in“ okienko, môže byť na streche mrakodrapu, na kolotoči, na benátskej gondole, v helikoptére nad Vegas… Obrad môžete mať v prírodnej rezervácii Red Rock Valley alebo aj vo veľmi známom Grand Canyone. Svadobnej fantázii sa vo Vegas medze skutočne nekladú!

Klasika je klasika, ale prečo neskúsiť aj iečo iné? Zavolajte si ako oddávajúceho večne živého Elvisa. Alebo si za svedkov zoberte kozmonautov. Prípadne si zvoľte za motív svadby starý western. Nie je problém nechať sa vystreliť k oblakom alebo si nechať len pre Vás zatancovať živú fontánu slávneho hotela Bellagio. Zážitkom istotne bude obrad v teplovzdušnom balóne počas letu…

IMG_0760

K uzavretiu sobáša vo Vegas potrebujete platný cestovný biometrický pas a povolenie k pobytu v USA, ktoré jednoducho získate vyplnením internetového formuláru. Pred sobášom treba navštíviť svadobný úrad v  starom centre Las Vegas, ktorý je otvorený od 8.00 do 24.00 hod. kde získate certifikát o tom, že ste spôsobilí uzavrieť manželstvo. S ním môžete mať obrad kdekoľvek v Nevade, kde sa dohodnete s ceremoniérom, ktorý Vám po svadbe vydá svadobnú licenciu.

Môžeme Vám zabezpečiť aj profesionálneho fotografa prípadne kameramana. Taktiež z väčšiny kaplniek je možný živý prenos cez internet pre rodinu na Slovensku.

Po návrate Vám dáme úradne preložiť svadobnú licenciu do slovenčiny a Vy zájdete na Vašu miestnu matriku. A ste aj podľa slovenského zákona o rodine manželmi…

A keď budete mať šťastie, okrem nezabudnuteľnej svadby môžete vyhrať v nejakom z 230 tisíc herných automatov vo vyše 3000 kasínach. Dovidenia vo Vegas!

Svadba vo Vegas, Svadby v zahraničí, Top

About the author

The author didnt add any Information to his profile yet
Comments are closed.